Заказать звонок
Заказать звонок
Ваше имя:

Ваше телефон:

Сообщение:

Категории товаров

Захисний килимок під комп’ютерне крісло

Захисний килимок під комп’ютерне крісло

Усі ми цінуємо комфорт. І люди, котрі працюють за комп’ютером, також люблять зручність й комфортно, де б не знаходилося їхнє робоче місце – на рідних квадратних метрах чи в офісі. Як усім давно відомо, робота за столом ще ніколи не приносила користі здоров’ю. Тому комп’ютерні крісла на коліщатках наразі такі популярні – не встаючи з місця, ми можемо дозволити собі хоч якийсь рух.

Але ж сидяча робота шкодить не лише нашому здоров’ю. Активний рух коліщаток улюблених крісел наносить шкоду підлозі, яке покриття на ній не було б – лінолеум, ламінат чи навіть міцний паркет. Захищати підлогу за допомогою звичних килимових покриттів – не найкраща ідея, тому що колеса неохоче рухаються по «пухнастих» поверхнях. Ззберегти нашу підлогу від вм’ятин, подряпин та чорних смуг, що лишають по собі  крісельні коліщата, допоможуть захисні килимки під комп’ютерні крісла.

Захисний килимок під комп’ютерне крісло буде дуже доречним  для будь-якого робочого місця – в офісі чи вдома, на рідних теренах. Килимок має прямокутну форму з заокругленими краями, розмір 140см×100см; виготовлений він із поліпропілену –  матеріалу, набагато витривалішого за поліхлорвініл. В інтернет-магазині Sportlike ви зможете, залежно від ваги крісла та інших параметрів, замовити й купити захисний килимок потрібної вам товщини. Наразі в магазині в наявності килимки товщиною 0,5см та 0,8см. Вони матові, не блищать та не віддзеркалюють світло, що робить їх майже непомітними. Зносостійкі властивості поліпропілену дозволяють використовувати захисний килимок довгий час, без помітних подряпин. Можливе використання килимка для захисту підлоги від подряпин меблями з дерев’яними ніжками. 

Замовити й купити захисний килимок під комп’ютерне крісло ви можете в інтернет-магазині Sportlike за доступною ціною. Ми гарантуємо відмінну якість, чудовий сервіс та оперативну доставку товару.